Hakkında

Merhaba ben Samet ÇELİKCİ şuan İstanbul Arel Ünivesitesi 3.sınıf sosyal hizmet öğrencisiyim, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde doğdum. Lise eğitimimi bitirene kadar Hatay’da yaşadım. İlk okula Dörtyol Gazi ilköğretim okulunda liseyi ise hayatım da hiç unutamayacağım maceralar ile Payas Nursan Anadolu lisesinde okudum. İstanbul’da Arel üniversitesine başladım benim için maceranın büyük bölümü burada başlıyor ilk senemde kendi bölümümün kulübünde yönetimde yer aldım gönüllü dernek çalışmalarına ilgi duymaya başladım ve bir çok gönüllü çalışmaya ve organizasyona katıldım ve çok fazla gönüllü çalışmaya katıldığım için ikinci sınıfta kulüp yönetiminden ayrılıp yine kulüp çalışmalarına katılacaktım ancak yönetim de kalacak kadar boş zamanım olmadığını fark ettim.Daha sonra ise gönüllü çalışmalara daha fazla ağırlık verdim Gençlik Meclis’lerinde yer aldım üçüncü sınıfta ise tekrardan kulüp başkanımızın isteği üzerine kulüp yönetimine katıldım. Birçok çalışma gerçekleştirdik bu blogda ise yaşamımdan ,sosyal hizmet alanından ağırlıklı olmak üzere akademik dünyadan ve daha birçok alandan, çalışmalarımızdan; yazılar, derlemeler ve makaleler yayınlamayı düşünüyorum bu şekilde birikimleri aktarmayı ve yeni birikimler elde etmek istiyorum.

Eğitime dönecek olursak, psikoloji alanında Yandal ve açık üniversiteden ikinci Üniversite olarak felsefe eğitimime devam etmekteyim.

Sosyal medya olarak hali hazırda en fazla iletişim kurduğum ve insanlarla tanıştığım, bazı konular da görüş aldığım paylaştığım LinkedIn Dünyasına beklerim beni bu platformda: sametcelikci (Samet ÇELİKCİ)olarak bulabirsiniz ve iletişime geçebiliriz.

Umut oldukça her yeni gün yeni bir başlangıçtır. İyi günler.

Reklamlar